| Item Code | 205224 |
|---|---|
| Approx. Weight | 4 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 1/2in (8mm) |
| Length | 1 1/2in (38mm) |
| Earring Type | Drops |
| Jewelry Shape | Round |
| Carat Weight | 2.4 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | G-H |
| Clarity | VS-SI |
| Stone Setting Type | Pave, Prong |
Golden Globes Diamond Dangle Earrings 3ct 14K Gold
Regular Price: $6,038.00
2 Carat Dangling Round Diamond Drop Earrings For Women By Luxurman 14k Gold
Regular Price: $4,642.00
14K Gold Designer Diamond Drop Earrings for Women 2.5ct by Luxurman
Regular Price: $5,297.00
14K Gold Round Diamond Infinity Drop Earrings for Women 3.5ct
Regular Price: $7,680.00
Luxurman Designer Square Diamond Drop Earrings for Women 4 Carat 14k Gold
Regular Price: $7,832.00
Women's 14K Gold Diamond Teardrop Earrings | Pear Shaped | 3ct
Regular Price: $7,481.00
14K Gold Lab Diamond Teardrop Earrings for Women | Halo Setting | 5.52ct
Regular Price: $7,737.00
Small Golden Globes Diamond Dangle Earrings 2.50ct
Regular Price: $5,469.00
Unique Diamond Drop Earrings For Women 2.4ct 14k Gold
Regular Price: $5,844.00
14K Gold Dangle Diamond Heart Earrings 3ct by LUXURMAN
Regular Price: $6,303.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Miranda_f
Dec 26, 2014
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Unique Diamond Drop Earrings For Women 2.4ct 14k Gold
Small Hoop Blue Diamond Earrings 0.55ct 14K Gold Huggies