| Item Code | 311031 |
|---|---|
| Approx. Weight | 12 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | Sterling Silver |
| Width | 1/4in (7mm) |
| Length | 7in (178mm) |
| Carat Weight | 0.22 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | H-I |
| Clarity | SI-I |
| Stone Setting Type | Prong |
Luxurman Love Quotes: Sterling Silver Diamond Heart Bracelet for Women
Regular Price: $590.00
Affordable Diamond Tennis Bracelet in Sterling Silver 0.2ct
Regular Price: $604.00
Sterling Silver 2 Row Diamond Bracelet 0.40ct
Regular Price: $973.00
3 Row Diamond Tennis Bracelet 1 ct Sterling Silver
Regular Price: $1,685.00
Sterling Silver Diamond Bracelet 1.96ct
Regular Price: $1,824.00
White Black Diamond Ring for Men in Sterling Silver 0.70ct
Regular Price: $1,072.00
14K Yellow Gold Chain For Men Hollow Diamond Cut Figaro Chain
Matching His and Hers Luxurman Real Diamond Watch with Leather Band White MOP
Regular Price: $2,551.00
Luxurman Ladies Diamond Watch 0.30ct
Regular Price: $799.00
Iced Out Luxurman Women's Diamond Watch Tribeca 1.5ct
Regular Price: $1,108.00
14K Gold Women's Diamond Crown Pendant Necklace 0.15ct
Regular Price: $986.00
LUXURMAN Solid 10k Gold Curb Chain For Men & Women Comfort 2.8mm Wide
Regular Price: $1,346.00
Diamond Dog Tags 10K Gold Iced Out Small Dog Tag Pendant by Luxurman
Regular Price: $1,793.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
gianakos
Mar 2, 2022
CT,US
Helen
Sep 15, 2014
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Sterling Silver 2 Row Diamond Bracelet 0.40ct
Disco Ball Black Diamond Bracelet 5.50ct 14K Gold