| Item Code | 406771-ank |
|---|---|
| Approx. Weight | 2.6 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 2/5in (11mm) |
| Length | 9in (229mm) |
| Link Type | Cable |
| Chain/Bracelet Type | Charm, Chain Link, Designer |
| Clasp | Lobster Claw |
| Carat Weight | 0.2 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
Real 14K Gold Paperclip Anklet Bracelet with Diamond Charm for Women 0.6ct
Regular Price: $2,268.00
Ladies' 14K Gold Diamond Anklet Bracelet | Pave Setting | 0.58ct
Regular Price: $2,580.00
14K Gold Inline Diamond Tennis Anklet Bracelet for Women with LOVE Round Diamonds 0.92ct
Regular Price: $2,828.00
14K Gold Diamond By The Yard Anklet Bracelet for Women 9in
Regular Price: $1,184.00
Elegant 14K Gold Diamond Chain Anklet Bracelet for Women 1.2ct
Regular Price: $2,537.00
Diamond by the Yard Solid 14K Gold Anklet Bracelet with Diamonds by Luxurman
Regular Price: $892.00
There are no questions for this product.
Loading...
Ladies' 14K Gold Diamond Flower Bracelet | Baguette Round Pear Marquise Cut | 3.18ct
14K Gold Diamond By The Yard Anklet Bracelet for Women 9in