| Item Code | 004953 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 3 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 1/2in (12mm) |
| Length | 1 3/8in (34mm) |
| Pendant Type | Key |
| Jewelry Shape | Key |
| Carat Weight | 0.3 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | G-H |
| Clarity | VS-SI |
| Stone Setting Type | Prong |
White Black Diamond Key Pendant 14K 0.39ct
Regular Price: $1,151.00
14K Gold Diamond Key Pendant 0.42ct
Regular Price: $1,676.00
Ladies Pendants 14K Gold Diamond Key Necklace Pendant 0.70ct
Regular Price: $1,859.00
14K Gold Round Diamond Key Pendant 0.33ct
Regular Price: $1,904.00
LUXURMAN Solid 14k Gold Rope Chain For Men & Women Diamond Cut 2.3mm
Regular Price: $1,705.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Tonya
Jan 30, 2024
Verginia
Oct 15, 2013
14K Gold Unisex Diamond Versace Style Pendant 0.60ct Medusa Medallion
Diamond 14K Gold Star of David Pendant 1.44ct