| Item Code | 800548 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 2 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 1/2in (12mm) |
| Length | 1 1/2in (39mm) |
| Pendant Type | Key |
| Jewelry Shape | Key |
| Carat Weight | 0.49 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H, Black |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel, Pave, Prong |
White Black Diamond Key Pendant 14K 0.39ct
Regular Price: $1,151.00
14K Gold Diamond Key Pendant 0.42ct
Regular Price: $1,676.00
Ladies Pendants 14K Gold Diamond Key Necklace Pendant 0.70ct
Regular Price: $1,859.00
14K Gold Round Diamond Key Pendant 0.33ct
Regular Price: $1,904.00
There are no questions for this product.
Loading...
14K Gold 2 Hearts Diamond Pendant 1.17ct
14K Gold White Black Diamond Dog Tag Pendant 1.34ct