| Item Code | 800671 |
|---|---|
| Approx. Weight | 101 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 5/16in (8mm) |
| Length | 32 11/16in (830mm) |
| Carat Weight | 140.55 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | Black |
| Clarity | AAA |
| Stone Setting Type | Prong |
Large Black Diamond Necklace Chain 151.50ct 14K
Regular Price: $108,598.00
Black Diamond Chain Necklace for Men 14K Gold 95ct
Regular Price: $82,269.00
Heavy 14K Gold VS Diamond Cuban Link Chain Necklace for Men 43ct 16mm Wide
Regular Price: $107,359.00
Luxurman Men's 10k Gold Miami Cuban Link Chain Necklace with Diamonds 23ct
Regular Price: $71,807.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Alan
Apr 9, 2025
Damien
Oct 20, 2022
blessed
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Hip Hop Men's 10K Black Diamond Chain 125.20ct
Black Rhodium 10K Black Diamond Rosary Chain Necklace