| Item Code | CSPD/14WH |
|---|---|
| Warranty | Lifetime |
| Metal | 14K White Gold |
| Width | 1/4in (7mm) |
| Length | 20in (508mm) |
| Link Type | Cuban |
| Clasp | Box Lock |
| Carat Weight | 7 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | White |
| Clarity | VS-SI |
| Stone Setting Type | Prong |
Prong Set Diamond Iced Out Cuban Link Chain 14k Yellow Gold
Luxurman Men's Gold Solid 14k Gold Miami Cuban Link Chain 7mm 22-40in
Regular Price: $20,756.00
Platinum Solid Miami Cuban Link Chain for Men 5.6mm
Regular Price: $20,756.00
LUXURMAN Solid 14k Gold Cuban Link Chain For Men Miami 6.5mm Wide
Regular Price: $20,756.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Said
May 2, 2023
Perfect
14k Gold Baguette Diamond Cuban Link Chain 12mm 1/2in 52.6ct
Men's Diamond Tennis Chain in Real 10k Gold Affordable 2 Row Necklace 1ct