| Item Code | 800672 |
|---|---|
| Approx. Weight | 61 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1 1/16in (26mm) |
| Length | 1 1/2in (32mm) |
| Carat Weight | 18.75 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | Black |
| Clarity | AAA |
| Stone Setting Type | Bezel, Prong |
Black Rhodium 10K Black Diamond Rosary Chain Necklace
Regular Price: $20,274.00
Solid 14K Gold Rosary Beads Necklace 21in long 9mm wide
Regular Price: $25,584.00
Custom 10K Gold Color Diamond Rosary Necklace
Regular Price: $18,564.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Norman
Dec 30, 2019
Cool rosary
Disco Ball Diamond Necklace 0.85ct
14K Gold Men's Diamond Chain White Yellow Blue Diamonds Tennis Necklace