| Item Code | 801266 |
|---|---|
| Approx. Weight | 36 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | Sterling Silver |
| Width | 1/2in (14mm) |
| Length | 6 7/8in (175mm) |
| Link Type | Ball |
| Chain/Bracelet Type | Beaded, Designer |
| Carat Weight | 5 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | White, Black |
| Clarity | I |
| Stone Setting Type | Pave |
Hip Hop Black Diamond Disco Ball Bracelet 10ct
Regular Price: $6,000.00
2 Row Prong Set Black Diamond Tennis Bracelet For Men in Sterling Silver 7ct
Regular Price: $3,950.00
Sterling Silver Flower Cluster Diamond Bracelet Mens & Womens 7ct Lab Diamonds
Regular Price: $3,500.00
Sterling Silver Round Cut Diamond Bracelet for Men 7ct
Regular Price: $4,658.00
Men's Diamond Bracelet in Sterling Silver 5 carats
Regular Price: $4,235.00
Men's Diamond Bracelet 9.66ct Sterling Silver
Regular Price: $4,608.00
White Blue Yellow Diamond Men's Bracelet 2.4ct Sterling Silver
Regular Price: $3,570.00
Sterling Silver Men's Diamond Cuff 2 Carat 12 Row Tennis Bracelet
Regular Price: $4,171.00
Men's Sterling Silver Diamond Bracelet 7ct
Regular Price: $4,238.00
Real Diamond Bracelet for Men in Sterling Silver 3.18ct
Regular Price: $3,325.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Daniel
Nov 4, 2021
5 stars
Hannah
Jul 4, 2013
Abigail
Jul 4, 2013
Men's Sterling Silver Diamond Bracelet 1.25ct
Hip Hop Black Diamond Disco Ball Bracelet 10ct