| Item Code | 000934 |
|---|---|
| Approx. Weight | 109 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 3/8in (10mm) |
| Length | 32in (813mm) |
| Chain/Bracelet Type | Tennis |
| Clasp | Box Lock |
| Carat Weight | 30 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Prong |
4 Prong 14K Gold Diamond Tennis Necklace for Men & Women 19ct
Regular Price: $33,060.00
4-Row Round Diamond Tennis Necklace Chain for Men | 14K Gold | 36ct
Regular Price: $41,498.00
14K Gold Men's Baguette and Round Diamond Tennis Necklace 26ct
Regular Price: $32,966.00
Real 14K Gold Round Prong Set Diamond Tennis Chain Necklace for Men 13ct
Regular Price: $35,943.00
14K Gold Men's Diamond Chain White Yellow Blue Diamonds Tennis Necklace
Regular Price: $38,227.00
Eternity Diamond Necklace For Men 14K Gold Tennis Chain 25 Carats
Regular Price: $46,026.00
Men's and Women's 14K Gold Baguette Round Diamond Tennis Necklace 24.5ct
Regular Price: $34,059.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
James
Dec 7, 2022
Love it
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Men's Diamond Tennis Necklace in Real Sterling Silver 2 Rows Genuine Diamonds 6mm
Real Hip Hop Iced Out Miami Cuban Link Diamond Chain for Men 10K Gold