| Item Code | 004978 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 133 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1 11/16in (42mm) |
| Length | 8 7/8in (225mm) |
| Chain/Bracelet Type | Designer |
| Carat Weight | 13.69 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | Black |
| Clarity | AAA |
| Stone Setting Type | Prong |
Men's Hip Hop Style Iced Out Diamond Link Bracelet 10K or 14K Gold by Joe Rodeo 21Ct
Regular Price: $40,367.00
Solid 10K or 14K Gold Miami Cuban Link Chain VS Diamond Bracelet for Men 16mm Wide
Regular Price: $51,700.00
10K or 14K Gold 10 Row Men's Diamond Bracelet Cuff 30.60ct
Regular Price: $51,592.00
Solid 10K or 14K Gold Men's Miami Cuban Link Diamond Bracelet by Luxurman 9ct 17mm
Regular Price: $33,398.00
Men's 14K Gold Princess Cut Diamond Bracelet | Five Row Design | 7.5ct
Regular Price: $30,324.00
Men's 10K Gold Amethyst Diamond Infinity Bracelet | Pave Bezel Set | 13.5ct
Regular Price: $28,104.00
Solid 18K Gold Jubilee Bracelet Rolex Style for Men
Regular Price: $27,247.00
Real Diamond Miami Cuban Link Chain Bracelet For Men in 10K Gold 14mm
Regular Price: $33,583.00
Fully Iced Out VS Diamond Bracelet for Men in 10K or 14K Gold by Joe Rodeo 21 Carats
Regular Price: $37,468.00
15 Carat Unique Diamond Tennis Bracelet for Men in 10K or 14K Gold By Luxurman
Regular Price: $32,555.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Michael
Oct 2, 2014
Maharashtra,IN
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Iced Out 10K Pave Diamond Bracelet for Men 13.78ct
Iced Out 10K Gold Custom White Black Diamond Bracelet for Men 8.47ct