| Item Code | 406790 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 2 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1/2in (13mm) |
| Length | 2/3in (17mm) |
| Pendant Type | Key |
| Jewelry Shape | Key |
| Carat Weight | 0.3 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
Women's 14K Gold Diamond Necklace Pendant with Chain | Pear Rectangle Motif | 0.25ct
Regular Price: $1,178.00
Ladies' Diamond Circle Pendant | 14K Gold | Modern Round Design | 0.42ct
Regular Price: $1,169.00
14K Gold Unique Angel Wings Diamond Cross Pendant with Crown 0.4ct
Regular Price: $1,505.00
Women's 14K Gold Diamond Infinity Heart Pendant | Baguette Round Cut | Key Design | 0.7ct
Regular Price: $1,701.00
Adorable 14K Gold Diamond Heart Pendant for Women 0.65ct
Regular Price: $1,689.00
Women's 14K Gold Diamond Flower Key Pendant | Baguette Round Diamonds | 0.8ct
Regular Price: $2,110.00
14K Gold Diamond Clover Pendant for Women | Baguette Round Cut | Key Design | 0.8ct
Regular Price: $2,134.00
Women's 14K Gold Diamond Heart Shape Pendant | Round Baguette Diamonds | 1ct
Regular Price: $2,698.00
Elegant 14K Gold Diamond Double Heart Pendant for Women 0.35ct
Regular Price: $1,023.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
john
Mar 30, 2022
ME,US
Robert
Oct 15, 2021
MS,US
Christopher
Sep 21, 2020
MI,US
10K Gold Charms Diamond Christmas Bells Pendant 0.14ct
Hip Hop 10K Gold Diamond Jesus Face Pendant 1.25ct