| Item Code | 720001 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 33.8 g |
| Metal | Sterling Silver |
| Width | 1 1/4in (31mm) |
| Length | 3 5/8in (93mm) |
| Pendant Type | Cartoon |
| Carat Weight | 2.25 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | Black, White, Blue, Champagne |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
Diamond Bugs Bunny Pendant 2.48ct Gold Plated Silver
Regular Price: $2,579.00
Custom Super Mario Real Diamond Pendant in Sterling Silver 2.5ct
Regular Price: $3,085.00
Vegeta Real 10K Gold Diamond Dragon Ball Z Pendant for Men 0.75ct Charm
Regular Price: $2,919.00
Diamond Popeye Pendant in Sterling Silver 4ct Gold Plated
Regular Price: $3,196.00
Real Sterling Silver Scrooge McDuck Diamond Pendant Cartoon Character 4.25ct
Regular Price: $3,440.00
Real Diamond Popeye Pendant for Men in Sterling Silver 4ct
Regular Price: $3,563.00
Unqiue 10K or 14K Gold Batman Logo Ruby Pendant for Men 3ct | Bat Symbol wtih Wings
Regular Price: $3,683.00
Bart Simpson Diamond Pendant 0.75ct Sterling Silver
Regular Price: $1,846.00
Emoji Ghost Symbol Real Diamond Pendant for Men 1CT 14K Gold by Luxurman
Regular Price: $2,687.00
Men's Diamond Tennis Necklace in Real Sterling Silver 2 Rows Genuine Diamonds 6mm
Regular Price: $2,250.00
| Question: | |
| Answer: |
We will be happy to customize this Fred Flintstones Diamond Pendant for you. For quote and more information please email sales@itshot.com or call us at 1-212-398-3123 |
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Chloe
Oct 25, 2020
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Hip Hop Large 10K Gold Men's Diamond Cross Necklace Pendant 1 Carat
Luxurman 14k Gold Mini Diamond Dog Tag Pendant with VS Diamonds 0.7ct
by Justin Jun 22, 2022