| Item Code | 004854 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 1 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 3/8in (10mm) |
| Length | 1 1/16in (27mm) |
| Pendant Type | Charm |
| Jewelry Shape | Round |
| Carat Weight | 0.1 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel |
14K Gold 0.10ct Diamond Blue Evil Eye Pendant 3/8in (10mm)
Regular Price: $625.00
14K Gold Diamond Evil Eye Charm Pendant 0.07ct
Regular Price: $988.00
Women's Diamond Evil Eye Pendant with Chain | 14K Gold Necklace | 0.1ct
Regular Price: $1,261.00
Real 14K Gold White Black Diamond & Sapphire Evil Eye Pendant Enamel Charm
Regular Price: $1,963.00
Charm Diamond Evil Eye Pendant with Chain | 14K Gold Necklace for Women | 0.72ct
Regular Price: $1,654.00
Hollow 10k Gold Curb Chain For Men 6mm Wide
Regular Price: $2,644.00
Hip Hop Diamond Ring For Men 10K White or Yellow Gold 0.35ct.
Regular Price: $3,076.00
Luxurman Black Diamond Watch 2.25ct Men's
Regular Price: $886.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Darius
May 16, 2023
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Large 14K Gold White Pink Diamond Initial M Letter Pendant Necklace 3.4ct
14K Gold & Diamond Light Blue Evil Eye Pendant 0.10ct