| Item Code | 803286 |
|---|---|
| Approx. Weight | 3.6 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 5/16in (7.5mm) |
| Length | 7in (178mm) |
| Link Type | Cable |
| Chain/Bracelet Type | Chain Link |
| Clasp | Lobster Claw |
| Carat Weight | 1 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Cluster, Pave |
Women's 14K Gold Diamond Clover Bracelet | Chain Link | Lobster Claw | 1ct
Regular Price: $2,775.00
Women's 14K Gold Diamond Clover Bracelet | Pave Setting | 1ct
Regular Price: $3,250.00
Women's 14K Gold Diamond Chain Bracelet | Cluster Design | 1.44ct
Regular Price: $3,521.00
Unique 14K Gold Chain Bracelet for Women with Diamond O Design 0.41ct
Regular Price: $2,018.00
Real 14K Gold Diamond Tennis Chain Bracelet for Women 0.55ct
Regular Price: $2,171.00
14K Gold Diamond Evil Eye Bracelet for Women 0.47ct
Regular Price: $1,671.00
Women's 14K Gold Diamond Hamsa Chain Bracelet | Protection Symbol | 0.45ct
Regular Price: $1,471.00
There are no questions for this product.
Loading...
Women's 14K Gold Diamond Clover Bracelet | Chain Link | Lobster Claw | 1ct
14K Gold Diamond Clover Chain Bracelet for Women | Lobster Claw | 4ct