| Item Code | 801808 |
|---|---|
| Approx. Weight | 28 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 5/8in (15mm) |
| Length | 7 1/2in (190mm) |
| Link Type | Ball |
| Chain/Bracelet Type | Chain Link, Designer |
| Carat Weight | 5.5 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | Black |
| Clarity | AAA |
| Stone Setting Type | Pave |
Luxurman Black Diamond 2 Row Men's Diamond Tennis Bracelet Solid 10k Gold 7ctw
Regular Price: $11,500.00
Solid 10k Gold 3 Row Black Diamond Tennis Bracelet for Men 10 Carats
Regular Price: $14,072.00
Men's Black Diamond Bracelet 14k Gold 1.75ct
Regular Price: $8,005.00
Miami Yellow Gold Cuban Link Curb Chain Bracelet 14K 8mm 7.5in-9in
Regular Price: $11,661.00
Custom Made 14K Gold Hockey Stick Rubies White Black Diamond Bangle Bracelet
Regular Price: $13,279.00
5 Carats Round Diamond Tennis Bracelet For Men & Women Bezel Setting 10k Gold
Regular Price: $10,844.00
Miami White Gold Cuban Link Curb Chain Bracelet 14K 8.5mm 7.5in-9in
Regular Price: $11,661.00
Miami Rose Gold Cuban Link Curb Chain Bracelet 14K 8mm 7.5in-9in
Regular Price: $11,661.00
Rose Gold Miami Cuban Link Curb Chain Bracelet 14K 9.5mm 7.5-9in
Regular Price: $14,158.00
White Gold Miami Cuban Link Curb Chain Bracelet 14K 9.5mm 7.5-9in
Regular Price: $14,158.00
14K Gold Diamond Bead Necklace 2.25ct Shangri-La
Regular Price: $5,364.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Irma
Jan 20, 2014
Olivia
Jul 4, 2013
Emma
Jul 4, 2013
3 Row Men's Diamond Bracelet 4.75ct 10K Gold Tennis Bracelet Design
Disco Ball Sterling Silver and Diamond Bracelet for Men and Women 1 Carat