| Item Code | 004685 |
|---|---|
| Approx. Weight | 3.3 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 1/4in (6mm) |
| Length | 1 7/8in (50mm) |
| Carat Weight | 1.65 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel |
14K Gold Dangling Diamond Butterfly Belly Button Ring 1.5ct
Regular Price: $3,173.00
14K Gold White Pink Diamond Belly Button Ring 0.86ct
Regular Price: $3,596.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Roo
Feb 11, 2021
Most amazing
Deborah
May 13, 2020
MA,US
Jeremy
Dec 14, 2018
MO,US
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Real 14K Gold Genuine Diamond Playboy Bunny Belly Button Ring 1.06ct
14K Gold and Diamond Belly Button Peircing Ring 0.66ct