| Item Code | 000487 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 57 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 2 7/8in (73mm) |
| Length | 3 1/2in (89mm) |
| Carat Weight | 4 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
Large Real 10K Gold Diamond Medallion Pendant for Men | Dollar Sign | 10ct
Regular Price: $18,763.00
Joe Rodeo Hip Hop Solid 10K or 14K Gold Diamond Money Bag Pendant for Men 13ct
Regular Price: $22,438.00
Unique 10K or 14K Gold 50 Pesos Coin Diamond Medallion Pendant for Men 5ct
Regular Price: $13,255.00
Real Hip Hop Large 14K Yellow Gold Diamond Jesus Face Pendant 7ct
Regular Price: $20,389.00
Hip Hop 14K Gold Jesus Face Diamond Pendant for Men 3.55ct
Regular Price: $21,091.00
Custom 10K Gold Taz Tasmanian Devil Diamond Pendant 12.95ct
Regular Price: $21,740.00
Customizable 10K or 14K Gold Men's Diamond Crown Initial Pendant 10.5ct
Regular Price: $20,043.00
Unique 10K or 14K Gold Enamel & Diamond Jesus Pendant for Men 10.50ct
Regular Price: $19,688.00
Large 14K Gold Diamond Skull Pendant for Men | Round Medallion | 7ct
Regular Price: $15,576.00
Iced Out 14K Gold Diamond Medallion Pendant for Men | Round Shape | 11.5ct
Regular Price: $19,811.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
10K Gold Black Diamond Cross Pendant for Men 1.5ct by Luxurman
14K Gold Diamond Circle Medallion Pendant for Women 0.5ct by Luxurman