| Item Code | S000294 |
|---|---|
| Warranty | 60 months |
| Original Box | Yes |
| Model/Collection Name | Santos de Cartier Galbee |
|---|---|
| Metal | Gold/Stainless Steel |
| Personalization | Yes |
| Movement | Quartz |
| Case Diameter/Width | 24 mm |
|---|---|
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Length | 6.25 in |
|---|---|
| Bracelet Material | 18K Yellow Gold, Stainless Steel |
| Watch Clasp | Hidden Double Fold |
| Bezel Material | Gold |
|---|
| Dial | Cream |
|---|---|
| Crystal | Scratch Resistant Sapphire Crystal |
| Hands | Blue |
Cartier Santos de Cartier Galbee 18K Gold and Stainless Steel Women's Diamond Watch 29mm 10.20ct
Regular Price: $24,900.00
Cartier Santos de Cartier Galbee Stainless Steel Women's Diamond Watch 29mm 11.53ct
Regular Price: $23,535.00
Cartier Santos de Cartier Galbee Stainless Steel Women's Diamond Watch 24mm ~8ct Automatic Movement
Regular Price: $17,685.00
Cartier Panthere Vendome Women's 18K Gold Diamond Watch | 24mm | Quartz | 0.5ct | Cream Dial
Regular Price: $28,591.00
Women's Diamond Watch 27mm Cartier Cougar 18K Yellow Gold
Regular Price: $27,200.00
Cartier Panthere Vendome Women's 18K Gold Diamond Watch | 24mm | Quartz | Cream Dial
Regular Price: $29,508.00
Iced Out Cartier Cougar 18K Yellow Gold Women's Diamond Watch 27mm
Regular Price: $28,500.00
Cartier Panthere 18K Yellow Gold Women's Diamond Watch 27mm 0.50ct
Regular Price: $32,000.00
Cartier Panthere Women's 18K Gold Diamond Watch | 27mm | Quartz | 1.3ct | White Dial
Regular Price: $33,500.00
Cartier Panthere 18K Yellow Gold Women's Diamond Watch 27mm 1.20ct
Regular Price: $37,600.00
There are no questions for this product.
Loading...
Cartier Santos de Cartier Galbee 18K Gold and Stainless Steel Women's Diamond Watch 29mm 10.20ct
Iced Out Cartier Cougar 18K Yellow Gold Women's Diamond Watch 27mm