| Item Code | HD0679 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 68 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 2 1/2in (64mm) |
| Length | 3 3/8in (86mm) |
| Pendant Type | Animal |
| Bail Opening, Width | 10 mm |
| Carat Weight | 8.13 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel, Pave |
Huge 10K Gold Diamond Mickey Mouse Pendant 4ct
Regular Price: $29,748.00
Unique Religious Diamond Virgin Mary Medallion Pendant for Men | 2.5in 14K Gold
Regular Price: $22,337.00
Men's 10K or 14K Gold Diamond Chucky Pendant with Colored Enamel | Iced Out Design | 24ct
Regular Price: $33,346.00
Real Diamond Medusa Head Pendant Solid 10k Gold Men's Diamond Medallion 8ct
Regular Price: $37,397.00
Large 4in Diamond Lion Pendant For Men Solid 10K or 14K Gold Medallion 10 Carats
Regular Price: $25,181.00
Men's Custom 10K or 14K Gold Large 7 Carat VVS Diamonds Number 8 Pendant
Regular Price: $26,745.00
18 Karat Gold Custom Made Name Plate 1 Carat Diamond Pendant for Men
Regular Price: $26,000.00
Unique Fully Iced Out Diamond Lizard Pendant in 10K or 14K Gold 14ct by Joe Rodeo
Regular Price: $29,050.00
Joe Rodeo 10K or 14K Gold Black and White Diamond Men's Piano Pendant
Regular Price: $35,960.00
10K or 14K Gold White Blue Green Yellow Diamond Sword & Snakes Men's Pendant 18ct
Regular Price: $32,664.00
There are no questions for this product.
Loading...
Men's 14K Gold Diamond Gorilla Pendant | Chinese Zodiac Sign | Pave Set | 4.62ct
Unique Diamond Goat Pendant for Men and Women | 14K Gold | Chinese Zodiac Sign | 1.61ct