| Item Code | 004873 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 5/16in (9mm) |
| Length | 7/8in (22mm) |
| Jewelry Shape | Flower |
| Carat Weight | 0.62 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel |
Belly Button Ring in Gold with Flower Diamond 0.79ct
Regular Price: $1,726.00
Belly Button Ring in Gold with Flower 1.38ct
Regular Price: $3,263.00
Belly Button Ring in 14K Gold Diamond Belly Sun 0.77ct
Regular Price: $3,575.00
14K Gold and Diamond 0.42ct Dolphin Belly Button Ring
Regular Price: $1,515.00
14K Gold White & Pink Diamond Belly Button Flower Ring 0.75ct
Regular Price: $2,220.00
Flower Shaped 14K Gold Diamond Navel Ring 0.55ct
Regular Price: $1,751.00
14K Gold Belly Button Ring with Diamonds 0.5ct
Regular Price: $1,997.00
There are no questions for this product.
Loading...
14K Gold and Diamond Belly Button Peircing Ring 0.66ct
Belly Button Ring in Gold with Flower 1.38ct