| Item Code | BB150 |
|---|---|
| Approx. Weight | 5 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Gold |
| Width | 1/16in (1.5mm) |
| Length | 16in (406mm) |
| Link Type | Dog Tag |
| Chain/Bracelet Type | Beaded |
Bead Bar 14K White Gold Link Chain 1.5mm 16in - 24in
Regular Price: $1,353.00
10K Yellow Gold Moon Cut Bead Chain 3mm
Regular Price: $3,302.00
10K Yellow Gold Moon Cut Bead Chain 3mm; 22-40in
Regular Price: $3,135.00
10K Yellow Gold Chain For Men Solid Moon Cut Dog Tag Chain
14K Gold Chain For Men Solid Moon Cut Beaded Chain Yellow Gold
14K Gold Chain For Men Solid Moon Cut Beaded Chain Rose Gold
Men's Yellow Gold Moon Cut Bead Chain 10K 2mm; 22-40in
Regular Price: $1,900.00
10K Rose Gold Moon Cut Bead Chain for Men 3mm 22-40in
Regular Price: $3,372.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
King
Apr 11, 2022
GA,US
Zachary
Jul 4, 2013
10K Solid Yellow Gold Franco Chain 26-40in., 3.5mm
14K Gold Concave Figaro Chain 5mm, 20in - 40 in