| Item Code | 004699 |
|---|---|
| Approx. Weight | 0.8 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 1/4in (6mm) |
| Length | 1/4in (6mm) |
| Earring Type | Hypoallergenic, Studs |
| Earring Back | Screw |
| Jewelry Shape | Round |
| Type of Gemstone | Pearl |
|---|---|
| Shape | Round |
| Color | White |
6-6.5mm 14K Gold White Fresh Water Pearl Stud Earrings
Regular Price: $326.00
Freshwater 6.5-7mm Pearl Earrings Studs in 14K Yellow Gold
Regular Price: $413.00
8.5-9mm 14K Gold White Freshwater Pearl Stud Earrings
Regular Price: $910.00
14K Gold Solitaire Round Diamond Bezel Stud Earrings 0.25ct
Regular Price: $462.00
14K Gold Solitaire Round Diamond Martini Stud Earrings 0.25ct
Regular Price: $533.00
14K Gold Round Diamond Bezel Stud Earrings 0.25ct
Regular Price: $511.00
1 Single Round Diamond Stud Earring 0.25ct 14K Gold
Regular Price: $572.00
14K Yellow Gold Round Diamond Stud Earrings 0.25ct
Regular Price: $600.00
14K White Gold Round Diamond Stud Earrings 0.25ct
Regular Price: $558.00
14K Gold Round Diamond Bezel Earrings Studs 0.33ct
Regular Price: $640.00
14K Gold Solitaire Round Diamond Necklace Ladies Pendant with chain 0.25ct
Regular Price: $1,238.00
LUXURMAN Solid 10k Gold Rope Chain For Men & Women Diamond Cut 1.5mm
Regular Price: $608.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Jordan
Jan 27, 2021
Allison
Dec 8, 2014
Rebecca
Oct 15, 2013
Diana
Jul 4, 2013
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14K Gold Prong Round Diamond Clusters Earrings 1.3ct Studs
6-6.5mm 14K Gold White Fresh Water Pearl Stud Earrings