| Item Code | 804039 |
|---|---|
| Approx. Weight | 23 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 10k Gold |
| Ring Style | Birthstone, Pinky, Signet |
| Width | 1 1/16in (27mm) |
| Length | 1/2in (13mm) |
| Jewelry Shape | Star |
| Carat Weight | 4.75 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | G |
| Clarity | VS |
| Stone Setting Type | Pave |
Large Hip Hop Style Diamond Pinky Ring for Men | 8Ct Solid 10K or 14K Gold Star Ring
Regular Price: $19,149.00
10K or 14K Gold Big Diamond Star Hip Hop Ring 8 Carat Statement Ring for Men
Regular Price: $10,999.00
Unique Large 10 Carat Radiant Cut Lab Diamond Solitaire Ring for Men | 14K Gold
Regular Price: $16,116.00
Joe Rodeo 10K or 14K Gold Statement Unique Men's Diamond Pinky Ring 6.16Ct
Regular Price: $16,272.00
Large Men's Diamond Ring in 10K or 14K Gold 4.5 Carat Statemet Ring
Regular Price: $13,694.00
Unique Statement Men's Diamond Ring 12 Carat 10K or 14K Gold VS Baguette Diamonds
Regular Price: $22,089.00
10K or 14K Gold Statement Ring Unique White & Black Diamonds Ring for Men Large 8.5ct
Regular Price: $16,156.00
Statement Unique Large 3D Squares Joe Rodeo Men's Diamond Ring 10K or 14K Gold 9.36Ct
Regular Price: $20,048.00
Large 10K or 14K Gold Statement Invisible Set Princess Cut Diamond Ring for Men By Joe Rodeo
Regular Price: $19,804.00
10K or 14K Gold Statement Men's Diamond Ring 7ct by Luxurman
Regular Price: $16,467.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Mark
Feb 3, 2023
Top quality
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Boxy 4.5 Carat Men's Diamond 10K or 14K Gold Statement Pinky Ring
5 Carat Round Diamond Cluster Ring for Men in Solid 10K or 14K Gold