| Item Code | 100017 |
|---|---|
| Approx. Weight | 11 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 18k Gold |
| Width | 9/16in (15mm) |
| Length | 9/16in (15mm) |
| Carat Weight | 4.59 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | G |
| Clarity | VS |
| Stone Setting Type | Bezel, Channel, Prong |
18K Gold & Round Diamond Designer Cufflinks Men's 3.77ct
Regular Price: $9,309.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Mary
Jul 21, 2022
High end diamond cufflinks in white gold
Gianna
Nov 5, 2021
5 stars all the way!
Ross
Aug 22, 2019
18k Gold and diamonds, unique design
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Luccello Designer 14K Gold & Diamond Cufflinks For Men Gold Cuff Links 7.47ct
18K Gold & Round Diamond Designer Cufflinks Men's 3.77ct