| Item Code | HD0641 |
|---|---|
| Approx. Weight | 3.1 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 7/8in (22.8mm) |
| Length | 1in (26mm) |
| Earring Type | Hoop, Hypoallergenic |
| Jewelry Shape | Circle |
| Earring Back | Push |
| Finish | Textured |
14K Gold Diamond Hoop Earrings for Women | Hinged Back | 0.4ct
Regular Price: $1,475.00
14k Yellow Gold Women's Chunky Hoop Earrings Hinged Back
Regular Price: $1,343.00
14k White Gold Round and Marquise Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Prong Setting | VS | Hinged Back
Regular Price: $1,384.00
14k Rose Gold Round and Pear Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Prong Setting | F-G | Hinged Back
Regular Price: $1,384.00
14k Yellow Gold Round Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Prong Setting | VS | Hinged Back
Regular Price: $1,384.00
14K Gold Diamond Hoop Earrings for Women | Hinged Back | 0.3ct
Regular Price: $1,373.00
14k White Gold Round Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Prong Setting | F-G | Hinged Back
Regular Price: $1,470.00
14k White Gold Round Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Prong Setting | F-G | Hinged Back
Regular Price: $1,500.00
14k Yellow Gold Women's Thick Hinged Hoop Polished Earrings
Regular Price: $1,499.00
14k White Gold Baguette Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Channel Setting | F-G | Hinged Back
Regular Price: $1,553.00
There are no questions for this product.
Loading...
14k Yellow Gold Women's Hinged Hoop Flat Polished Earrings
14k Yellow Gold Women's Polished Hinged Hoop Earrings