| Item Code | HD0358 |
|---|---|
| Approx. Weight | 11.9 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 1/4in (6mm) |
| Length | 7in (178mm) |
| Chain/Bracelet Type | Bangle, Stackable |
| Clasp | Key Hole |
Elegant 14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women w Lobster Claw 0.75ct
Regular Price: $5,166.00
Yellow Gold Women's Polished Bangle Bracelet with Diamonds
Regular Price: $4,937.00
14k Yellow Gold Women's Polished Classic Bangle Bracelet 7 inch
Regular Price: $5,001.00
14k Yellow Gold Women's Polished Classic Bangle Bracelet 7 inch
Regular Price: $5,043.00
14k White Rose Yellow Gold Thin Diamond Bangle Bracelet for Women 2.5 Carat
Regular Price: $5,646.00
Solid 14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women 2ct by Luxurman
Regular Price: $6,983.00
Women's 14K Gold Diamond Open Bangle Bracelet | Elegant Design | 1ct
Regular Price: $5,584.00
14k Yellow Gold Women's Polished Greek Key Bangle Bracelet 7 inch
Regular Price: $5,367.00
Luxurman Unique Stackable Diamond Bangle Bracelet for Women in 14k Gold 2ct
Regular Price: $6,450.00
Stackable Diamond Bangle Bracelet for Women 14K Gold 2ct
Regular Price: $7,457.00
There are no questions for this product.
Loading...
14k Yellow Gold Women's Polished The Amore Knot Collection Bangle Bracelet 7 inch
14k Two Tone Gold Women's Textured The Hardware Bangle Bracelet with Diamond 3.4 mm