| Item Code | HD0424 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 9.5 g |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 5/16in (8mm) |
| Length | 7in (178mm) |
| Clasp | Box |
| Chain/Bracelet Type | Bangle, Stackable |
14k Yellow Gold Women's Polished Fancy Bangle Bracelet 7 inch
Regular Price: $3,939.00
14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women 1ct by Luxurman
Regular Price: $4,729.00
14k Yellow Gold Women's Polished Fancy Fashion Bangle Bracelet 7 inch
Regular Price: $4,388.00
Solid 14K Gold Floral Bangle Bracelet for Women by Luxurman
Regular Price: $4,859.00
14k Yellow Gold Women's Polished Fancy Fashion Bangle Bracelet 7 inch
Regular Price: $4,599.00
Elegant 14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women w Lobster Claw 0.75ct
Regular Price: $5,166.00
Yellow Gold Women's Polished Bangle Bracelet with Diamonds
Regular Price: $4,937.00
14k Yellow Gold Women's Polished Classic Bangle Bracelet 7 inch
Regular Price: $5,001.00
14k Yellow Gold Women's Polished Classic Bangle Bracelet 7 inch
Regular Price: $5,043.00
14k White Rose Yellow Gold Thin Diamond Bangle Bracelet for Women 2.5 Carat
Regular Price: $5,646.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14k Yellow Gold Women's Polished Bangle Bracelet with Peridot 2mm
14k Yellow Gold Women's Textured Stackable Bangle Bracelet 8 inch