| Item Code | HD0417 |
|---|---|
| Approx. Weight | 7 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 1/4in (6mm) |
| Length | 7in (178mm) |
| Chain/Bracelet Type | Bangle, Stackable |
| Clasp | Box |
14K Gold Pave Diamond Bangle Bracelet For Women Stackable 0.9ct by LUXURMAN
Regular Price: $4,114.00
Love and Friendship Women's Diamond Bangle Bracelet 14k Gold 1.1ct Luxurman
Regular Price: $3,620.00
14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women 1ct by Luxurman
Regular Price: $4,729.00
Solid 14K Gold Floral Bangle Bracelet for Women by Luxurman
Regular Price: $5,345.00
Elegant 14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women w Lobster Claw 0.75ct
Regular Price: $5,166.00
Yellow Gold Women's Polished Bangle Bracelet with Diamonds
Regular Price: $4,937.00
14k White Rose Yellow Gold Thin Diamond Bangle Bracelet for Women 2.5 Carat
Regular Price: $5,646.00
Solid 14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women 2ct by Luxurman
Regular Price: $6,983.00
Women's 14K Gold Diamond Open Bangle Bracelet | Elegant Design | 1ct
Regular Price: $5,584.00
There are no questions for this product.
Loading...
14k Yellow Gold Women's Polished Classic Bangle Bracelet 8 inch
14k Yellow Gold Women's Polished Classic Bangle Bracelet 7 inch