| Item Code | HD0410 |
|---|---|
| Approx. Weight | 4.8 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 3/16in (5mm) |
| Length | 7in (178mm) |
| Chain/Bracelet Type | Bangle, Stackable |
| Clasp | Box |
14K Gold Pave Diamond Bangle Bracelet For Women Stackable 0.9ct by LUXURMAN
Regular Price: $4,114.00
Love and Friendship Women's Diamond Bangle Bracelet 14k Gold 1.1ct Luxurman
Regular Price: $3,620.00
Stackable 14k Gold Pave Diamond Bangle Bracelet for Women 0.42ct Luxurman
Regular Price: $2,193.00
Women's 14K Gold Diamond Bangle Bracelet | Round Cluster Design | 0.26ct
Regular Price: $3,389.00
Women's 14K Gold Bangle Bracelet with Baguette Round Diamonds 0.55ct
Regular Price: $3,516.00
Designer Luxurman 14K Gold Pave Diamond Bangle Bracelet for Women 1.25ct
Regular Price: $3,667.00
Solid 14K Gold 1.26 Carat Diamonds Tennis Bracelet for Women Bangle Design
Regular Price: $4,060.00
There are no questions for this product.
Loading...
14k Yellow Gold Women's Polished Classic Bangle Bracelet 7 inch
14k Yellow Gold Women's Polished Classic Bangle Bracelet 8 inch