| Item Code | HD0577 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2.7 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 1/8in (3mm) |
| Length | 13/16in (20mm) |
| Earring Type | Hoop, Hypoallergenic |
| Jewelry Shape | Circle |
| Earring Back | Hinged |
| Finish | Polished |
Unique 14k Yellow Gold Women's Push Back Polished Hoop Earrings
Regular Price: $1,070.00
14k White Gold Round Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Prong Setting | F-G | Huggie Post Back
Regular Price: $1,100.00
14k Yellow Gold Women's Hinged Hoop Diamond Cut/Textured Fashion Earrings
Regular Price: $1,138.00
14k Yellow Gold Women's Hinged Hoop Polished Earrings
Regular Price: $1,151.00
14k Yellow Gold Women's Polished Hinged Hoop Earrings
Regular Price: $1,160.00
14k Yellow Gold Women's Hinged Hoop Diamond Cut/Textured Earrings
Regular Price: $1,161.00
14k White Gold Round Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Prong Setting | VS | Huggie Post Back
Regular Price: $1,192.00
14k Yellow Gold Women's Hoop Polished Fashion Earrings Hinged Back
Regular Price: $1,179.00
Small 14K Gold Princess Cut Diamond Hoop Earrings 0.6ct Luxurman Huggies
Regular Price: $1,405.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14k Two Tone Gold Women's Hinged Hoop Multi-Row Diamond Cut/Textured Earrings
14k Yellow Gold Chunky Hinged Hoop Women's Polished Earrings