| Item Code | HD0578 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2.3 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 1/2in (13mm) |
| Length | 11/16in (18mm) |
| Earring Type | Hoop, Hypoallergenic |
| Jewelry Shape | Circle |
| Earring Back | Hinged |
| Finish | Polished |
9mm Huggies Real 14k Gold Small Diamond Hoop Earrings for Children 0.15ct
Regular Price: $975.00
14k Yellow Gold Women's Hinged Hoop Bead Polished Fashion Earrings
Regular Price: $989.00
14K Gold Hoop Huggie Black 0.6 Carat Diamond Earrings For Women
Regular Price: $1,092.00
14k Yellow Gold Women's Hinged Hoop Textured Earrings
Regular Price: $1,056.00
14k Yellow Gold Women's Slide Hoop Polished Endless Earrings
Regular Price: $1,061.00
14k White Gold Round Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Prong Setting | F-G | Huggie Post Back
Regular Price: $1,100.00
14k Yellow Gold Women's Hinged Hoop Diamond Cut/Textured Fashion Earrings
Regular Price: $1,138.00
14k Yellow Gold Women's Hinged Hoop Polished Earrings
Regular Price: $1,151.00
14k Yellow Gold Women's Hinged Hoop Diamond Cut/Textured Earrings
Regular Price: $1,161.00
There are no questions for this product.
Loading...
14k Yellow Gold Women's Chunky Hinged Hoop Fancy Fashion Earrings
14k Yellow Gold Women's Chunky Hoop Earrings Hinged Back