| Item Code | HD0636 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2.7 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 1/16in (2mm) |
| Length | 1 3/4in (44mm) |
| Earring Type | Hoop, Hypoallergenic |
| Jewelry Shape | Oval |
| Earring Back | Endless |
14k Yellow Gold Women's Snap Oval Polished Hoop Earrings
Regular Price: $1,270.00
14k Yellow Gold Women's Hinged Oval Polished Hoop Earrings
Regular Price: $1,956.00
14K White Gold Designer Diamond and Turquoise Earrings 1.10ct
Regular Price: $3,838.00
14k Yellow Gold Women's Drop Amethyst and Citrine Earrings Lever Back
Regular Price: $945.00
14k White Gold Oval Shape Lab-Grown Diamond Stud Earrings Prong Setting
Regular Price: $1,620.00
14k White Gold Oval Cut Lab-Grown Yellow Diamond Stud Earrings Hallow Setting
Regular Price: $3,450.00
14K Gold Diamond and Black Onyx Scarab Earrings 0.25ct
Regular Price: $1,028.00
There are no questions for this product.
Loading...
14k Yellow Gold Women's Rectangle Endless Polished Hoop Earrings
14k Yellow Gold Women's Snap Round Textured Hoop Earrings