| Item Code | 501536 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 3 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 3/8in (10mm) |
| Length | 19 11/16in (500mm) |
| Carat Weight | 0.37 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | White, Blue |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
14K Gold Round Diamond Circle of Love Pendant 1 carat
Regular Price: $1,651.00
Unique 14K Gold Diamond Star Pendant for Women 0.61ct
Regular Price: $1,542.00
14k Gold 5 Stone Diamond Journey Pendant 0.52ct
Regular Price: $1,876.00
14k Gold Round Diamond Pave Heart Pendant 0.50ct 3/8in (10mm)
Regular Price: $1,527.00
14k Gold Round Diamond Pave Heart Pendant 0.50ct 15mm
Regular Price: $1,777.00
Women's 14K Gold Necklace Pendant with Chain | Round Baguette Diamonds | Double Heart Circle Design | 0.25ct
Regular Price: $1,540.00
Real 14K Gold Diamond Heart Pendant with Chain | Necklace for Women | 0.66ct
Regular Price: $1,566.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Tonya
May 15, 2023
Gorgeous pendant
1ct Large Diamond Cross Pendant White Gold Yellow Gold or Rose Gold
14k Gold Ladies Diamond Wings Necklace Pendant by Luxurman