| Item Code | HD0360 |
|---|---|
| Approx. Weight | 9.9 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Yellow/White Gold |
| Width | 3/8in (9.8mm) |
| Chain/Bracelet Type | Bangle |
| Carat Weight | 0.05 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | White |
Modern 14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women | Baguette Round Diamonds | 0.88ct
Regular Price: $4,404.00
Women's 14K Gold Diamond Bangle Bracelet | Floral Design | 1.08ct
Regular Price: $5,048.00
Elegant 14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women w Lobster Claw 0.75ct
Regular Price: $5,166.00
Women's 14K Gold Diamond Bangle Bracelet | Baguette Round Cut | 1.69ct
Regular Price: $5,858.00
Women's 14K Gold Diamond Open Bangle Bracelet | Elegant Design | 1ct
Regular Price: $5,584.00
Women's 14K Gold Lab Diamond Flower Bangle Bracelet | Curved Shape | 2.58ct
Regular Price: $5,426.00
Real Diamond Heart Bangle Bracelet for Women | 14K Gold | 2.55ct
Regular Price: $6,636.00
Women's 14K Gold Lab Diamond Bangle Bracelet | Round Princess Marquise Cut | 4.42ct
Regular Price: $6,786.00
Elegant 14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women | Floral Design | 1.3ct
Regular Price: $4,878.00
Ladies' 14K Gold Diamond Cuff Bangle Bracelet | Baguette Oval Round Diamonds | 1.81ct
Regular Price: $4,545.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14k Yellow Gold Women's Polished Fancy Fashion Bangle Bracelet 7 inch
14k Two Tone Gold Women's Textured The Hardware Bangle Bracelet with Onyx and Diamond 3.4mm