| Item Code | HD0533 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2.4 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Yellow/White Gold |
| Width | 3/16in (5mm) |
| Length | 13/16in (20mm) |
| Earring Type | Hypoallergenic, Huggie |
| Jewelry Shape | Circle |
| Earring Back | Hinged |
14k Two Tone Gold Women's Chunky Huggie Hammered Earrings
Regular Price: $1,101.00
14k Yellow Gold Women's Chunky Huggie Polished Earrings
Regular Price: $1,252.00
14k Yellow Gold Women's Chunky Huggie Hammered Earrings
Regular Price: $1,294.00
Small Hoops 14k White Gold Women's Chunky Huggie Polished Earrings 5mm
Regular Price: $1,314.00
14K Gold Diamond Hoop Earrings for Women | Hinged Back | 0.4ct
Regular Price: $1,475.00
14k Gold Ruby Small Huggie Earrings 1/2 Inch 1 Carat
Regular Price: $1,653.00
14K Gold Diamond Hoop Earrings for Women | Hinged Back | 0.3ct
Regular Price: $1,373.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14k Two Tone Gold Women's Huggie Textured Earrings
14k Two Tone Gold Textured Women's Polished Earrings