| Item Code | HD0573 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2.8 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Yellow/White Gold |
| Width | 3/16in (4mm) |
| Length | 13/16in (20mm) |
| Earring Type | Hoop, Hypoallergenic |
| Jewelry Shape | Twisted, Circle |
| Earring Back | Hinged |
| Finish | Polished |
14k Two Tone Gold Women's Hoop Textured Multi-Row Earrings Hinged Back
Regular Price: $1,335.00
14k Two Tone Gold Women's Hoop Earrings Diamond Cut/Textured
Regular Price: $978.00
14k Two Tone Gold Women's Hoop Polished Multi-Row Earrings Hinged Back
Regular Price: $938.00
14k Two Tone Gold Women's Hinged Hoop Diamond Cut/Textured Earrings
Regular Price: $1,253.00
14k Two Tone Gold Women's Chunky Multi-Row Hoop Earrings Hinged Back
Regular Price: $1,371.00
14k Two Tone Gold Women's Hinged Hoop Polished Multi-Row Earrings
Regular Price: $916.00
There are no questions for this product.
Loading...
14k Two Tone Gold Women's Hoop Textured Multi-Row Earrings Hinged Back
14k Yellow Gold Women's Chunky Hinged Hoop Fancy Fashion Earrings