| Item Code | CSPD/14RO |
|---|---|
| Warranty | Lifetime |
| Metal | 14K Rose Gold |
| Width | 1/4in (7mm) |
| Length | 20in (508mm) |
| Link Type | Cuban |
| Clasp | Box Lock |
| Carat Weight | 7 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | White |
| Clarity | VS-SI |
| Stone Setting Type | Prong |
Iced Out Hip Hop Diamond Prong Cuban Link White Gold Chain 14k
Prong Set Diamond Iced Out Cuban Link Chain 14k Yellow Gold
Luxurman Men's Gold Solid 14k Gold Miami Cuban Link Chain 7mm 22-40in
Regular Price: $19,612.00
Platinum Solid Miami Cuban Link Chain for Men 5.6mm
Regular Price: $19,612.00
LUXURMAN Solid 14k Gold Cuban Link Chain For Men Miami 6.5mm Wide
Regular Price: $19,612.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Roy
Apr 28, 2023
Heavy and eye-catching
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14k Gold Baguette Diamond Cuban Link Chain 12mm 1/2in 52.6ct
Iced Out Hip Hop Diamond Prong Cuban Link White Gold Chain 14k