| Item Code | 800733 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 5/16in (8mm) |
| Length | 6 3/4in (170mm) |
| Chain/Bracelet Type | Designer |
| Carat Weight | 0.1 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
14K Rose Gold Diamond and Blue Sapphire Evil Eye Bracelet .14ct
Regular Price: $1,543.00
14K Blue Sapphire and Diamond Evil Eye Bracelet .13ct
Regular Price: $1,803.00
14K Gold Diamond Evil Eye Bracelet for Women 0.47ct
Regular Price: $1,671.00
Luxurman 14K Gold Diamond By The Yard Bracelet for Women 1/2 Carat 7in
Regular Price: $1,209.00
Solid 14K Gold Diamonds by the Yard Bracelet for Women 0.15ct
Regular Price: $680.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Dennis
Apr 29, 2020
NY,US
Amy
Feb 3, 2020
Cute
Margaret
Jan 8, 2015
Joanna
Jul 4, 2013
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14K Blue Sapphire and Diamond Evil Eye Bracelet .13ct
14K Gold Round Diamond Tennis Bracelet for Women 1 3/4ct G/VS