| Item Code | 004722 |
|---|---|
| Approx. Weight | 3 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 5/16in (8mm) |
| Length | 1 1/2in (39mm) |
| Carat Weight | 0.33 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | G-H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel, Prong |
14K Gold and Diamond 0.42ct Dolphin Belly Button Ring
Regular Price: $1,515.00
14K Gold Upscale Quality 0.41ct Diamond Belly Ring
Regular Price: $1,755.00
Heart Shaped 14K Gold Diamond Belly Button Ring 0.66ct
Regular Price: $1,758.00
Solid 14K Gold Real White Black Diamond Dolphin Belly Button Ring 0.4ct
Regular Price: $1,701.00
Belly Button Ring in Gold with Flower 0.62ct Diamond
Regular Price: $1,948.00
14K Gold Dangling Diamond Belly Button Ring 0.6ct
Regular Price: $2,000.00
14K Rose Gold 0.47ct Diamond Square-Shaped Navel Piercing
Regular Price: $1,825.00
14K Gold Belly Button Ring with Diamonds 0.5ct
Regular Price: $1,997.00
Belly Button Ring in Gold with Flower Diamond 0.79ct
Regular Price: $1,726.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14K Gold Diamond Belly Button Piece 0.4ct
Designer 14K Solid Yellow Gold Circular Barbells Belly Button Piercing With Real Diamonds 0.15ct