| Item Code | 004688 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 3/16in (5mm) |
| Length | 1 7/16in (37mm) |
| Carat Weight | 0.41 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel, Prong |
Heart Shaped 14K Gold Diamond Belly Button Ring 0.66ct
Regular Price: $1,758.00
Solid 14K Gold Real White Black Diamond Dolphin Belly Button Ring 0.4ct
Regular Price: $1,701.00
Belly Button Ring in Gold with Flower 0.62ct Diamond
Regular Price: $1,948.00
14K Gold Dangling Diamond Belly Button Ring 0.6ct
Regular Price: $2,000.00
14K Rose Gold 0.47ct Diamond Square-Shaped Navel Piercing
Regular Price: $1,825.00
14K Gold Belly Button Ring with Diamonds 0.5ct
Regular Price: $1,997.00
Belly Button Ring in Gold with Flower Diamond 0.79ct
Regular Price: $1,726.00
14K Solid Gold 0.6ct Diamond Heart Navel Ring
Regular Price: $1,686.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Laura
Mar 10, 2022
NY,US
Taylor
Aug 25, 2021
AZ,US
Robert
Oct 8, 2020
TX,US
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14K Gold Belly Button Ring with Diamonds 0.5ct
14K Gold Dangling Diamond Butterfly Belly Button Ring 1.5ct