| Item Code | 402004 |
|---|---|
| Approx. Weight | 25 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 9/16in (14mm) |
| Length | 8 7/16in (215mm) |
| Chain/Bracelet Type | Unique |
| Carat Weight | 4.5 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | H-I |
| Clarity | SI-I |
| Stone Setting Type | Bezel, Channel |
Men's Diamond Bracelet Solid 10K or 14K Yellow White Rose Gold 4ct
Regular Price: $10,072.00
Solid 10K Gold 3-Row Prong Diamond Bracelet For Men 1.85ct
Regular Price: $11,827.00
10K Gold Three Row Diamond Bracelet for Men White & Yellow Diamonds 1 Carat
Regular Price: $11,131.00
Mens Mariner Link Diamond Bracelet Solid 10k Gold Round Baguette Diamonds 8ct
Regular Price: $13,524.00
Solid 10k Gold Men's Diamond Bracelet 6 Carats Iced Out Cuban Link Design
Regular Price: $12,212.00
14K or 10K Gold Men's Baguette Diamond Bracelet 7.95ct
Regular Price: $12,024.00
Solid Gold Men's Diamond Bracelet Yellow Blue White 2.5 ct
Regular Price: $13,898.00
Modern Solid Gold Men's Baguette Diamonds Bracelet 7.95ct
Regular Price: $13,792.00
10K or 14K White Yellow Gold Men's Diamond Two-Tone Bracelet 4ct
Regular Price: $14,911.00
Round Pave Diamond Bracelet for Men 6.28ct 10K Gold
Regular Price: $15,243.00
Men's Diamond Hip Hop Chain 14K Gold Necklace 24-30in 8.8-11ct
Regular Price: $23,678.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Garry
May 11, 2022
NC,US
Michael
Apr 29, 2020
VA,US
Sophia
Oct 15, 2013
10K or 14K Gold Pave Diamond Bracelet for Men 7.98ct
Modern Solid Gold Men's Baguette Diamonds Bracelet 7.95ct