| Item Code | HD0315 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2.2 g |
| Warranty | 12 months |
| Pendant Type | Star Of David |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 7/8in (23mm) |
| Length | 1 3/16in (30mm) |
| Jewelry Shape | Star |
Men's and Women's 14K Gold Diamond Star of David Pendant | Religious Jewelry | 0.45ct
Regular Price: $1,371.00
Jewish Diamond Star of David Pendant 14K Gold 0.5ct
Regular Price: $1,869.00
Religious 14K Gold Diamond Star of David Pendant with Chain | Necklace for Women and Men | 0.66ct
Regular Price: $1,512.00
14k Gold Pave Diamond Star of David Necklace Jewish Pendant with Chain 0.65ct
Regular Price: $1,792.00
Religious 14K Gold Diamond Star of David Pendant for Men and Women 0.83ct
Regular Price: $1,843.00
Diamond Star of David Pendant 0.45ct 14k Gold
Regular Price: $2,109.00
Pave Diamond Star of David Gold Unisex Pendant 14K Gold 0.25ct
Regular Price: $947.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Unique Patterned 14k Gold Two-tone Cross Pendant for Men and Women
14K Gold Vintage Cross Pendant for Men and Women