| Item Code | 013046 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 11 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 13/16in (21.3mm) |
| Length | 2 1/16in (52mm) |
| Pendant Type | Key |
| Jewelry Shape | Key |
| Carat Weight | 1.09 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel, Prong |
Ladies Necklaces 14K Gold Diamond Key Pendant 2 carats
Regular Price: $2,916.00
Luxurman Women's Diamond Diamond Key Pendant in 18k Gold 0.85ct
Regular Price: $3,044.00
Real 14k Gold Iced Out Dripping Heart Diamond Pendant for Women 1.3ct
Regular Price: $3,622.00
14K Gold Round Diamond Open Heart Pendant for Women 1.9ct
Regular Price: $4,472.00
Pave Diamond Heart Necklace 14K Gold 2.2ct
Regular Price: $4,371.00
Iced Out Ladies Big Pave Diamond Heart Locket Pendant with Picture Solid 14K Gold
Regular Price: $6,100.00
14K Gold Designer 2 Carat Diamond Square Pendant for Women by Luxurman
Regular Price: $5,124.00
There are no questions for this product.
Loading...
14K Gold Round Diamond Heart Key Pendant 0.25ct
14K Gold Round Diamond Key Pendant 0.91ct