| Item Code | 013056 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 1 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 5/16in (8.7mm) |
| Length | 1 1/16in (26mm) |
| Pendant Type | Key |
| Jewelry Shape | Key |
| Carat Weight | 0.3 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Prong |
Small Solid 14K Gold Round Diamond Key Pendant for Women 0.25ct
Regular Price: $977.00
Mini 14K Gold Round Diamond Key Pendant for Women 0.25ct by Luxurman
Regular Price: $1,014.00
Small 14K Gold Diamond Key Pendant for Women 0.3ct
Regular Price: $919.00
White Black Diamond Key Pendant 14K 0.39ct
Regular Price: $1,151.00
There are no questions for this product.
Loading...
14K Gold Palm Tree Circle Diamond Pendant 0.1ct Small Charm
14K Gold Round Diamond Key Pendant 0.38ct 9.8mm