| Item Code | 810001 |
|---|---|
| Approx. Weight | 118 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 1/2in (8mm) |
| Length | 30 1/2in (780mm) |
| Link Type | Gucci |
| Carat Weight | 29 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | White, Blue, Black, Yellow |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
Diamond 14K Gold Gucci Link Diamond Necklace 24in.-31in.
Regular Price: $47,890.00
Hip Hop 14K Gold Cable Chain Eternity Diamond Necklace for Men 40.25ct
Regular Price: $62,131.00
15 Carats Real Diamond Cuban Link Chain Choker Necklace Real 14k Gold 12mm Wide
Regular Price: $52,140.00
Luccello Iced Out Cuban Link Chain in Platinum 10.25ct
Regular Price: $38,500.00
Men's Heavy Solid Miami Cuban Link Chain 14K Yellow Gold 10mm-20mm
Men's Heavy Solid Miami Cuban Link Chain 14K White Gold 10mm-20mm
14K Solid Yellow Gold Miami Cuban Link Chain 8mm 20in - 40in
Regular Price: $32,457.00
Solid 14K Yellow Gold Miami Cuban Link Curb Chain 9mm 18-44in
Regular Price: $32,457.00
Solid 14K Gold Miami Cuban Link Curb Chain 9mm,18-44in
Regular Price: $32,457.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Gerbert
Oct 15, 2013
Thomas
Jul 4, 2013
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Black Rhodium 10K Black Diamond Rosary Chain Necklace
Men's Black Diamond Cuban Link Chain Necklace in Sterling Silver 8mm Wide