| Item Code | H00029 |
|---|---|
| Approx. Weight | 10.8 g |
| Warranty | 12 months |
| Pendant Type | Initial |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 5/16in (8mm) |
| Length | 1in (26mm) |
| Personalization | Yes |
Custom 14K Gold Diamond Name Pendant for Men and Women 2.54ct
Regular Price: $5,362.00
Real Diamond Initial Letter Pendant for Men and Women | 14K Gold | 2.38ct
Regular Price: $5,695.00
Real Diamond Initial Letters Pendant Solid 14K Gold 0.6ct
Regular Price: $2,741.00
14K Gold Round Diamonds Initial Pendant 0.57ct
Regular Price: $2,461.00
14K Gold Diamond Initial Pendant 0.53ct
Regular Price: $2,795.00
14K Gold Diamond Initial Pendant with Crown for Men and Women 0.5ct
Regular Price: $1,917.00
Customizable 14K Gold Diamond Circle Alphabet Pendant for Women 0.7ct Medallion
Regular Price: $2,600.00
Women's Diamond Name Pendant with Chain | 14K Gold Necklace | Initial Letters | 0.64ct
Regular Price: $2,235.00
Women's Diamond Initial Pendant with Crown and Chain | 14K Gold Necklace | 0.69ct
Regular Price: $2,174.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Ronald
Aug 19, 2024
NC,US
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Custom 10K Gold Pendant for Men | Numbers or Letter Initials
Women's 14K Gold Necklace Pendant with Chain | Round Baguette Diamonds | Double Heart Circle Design | 0.25ct