| Item Code | 004687 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2.7 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 3/8in (9mm) |
| Length | 1 1/4in (32mm) |
| Carat Weight | 1.06 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | G-H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel, Prong |
14K Gold White Pink Diamond Belly Button Ring 0.86ct
Regular Price: $3,596.00
14K Gold Dangling Diamond Butterfly Belly Button Ring 1.5ct
Regular Price: $3,173.00
Dangling Belly Button Ring Gold and Diamonds 1.65ct
Regular Price: $5,673.00
Belly Button Ring in 14K Gold Diamond Belly Sun 0.77ct
Regular Price: $3,575.00
Belly Button Ring in Gold with Flower 1.38ct
Regular Price: $3,263.00
14K Gold and Diamond Belly Button Peircing Ring 0.66ct
Regular Price: $2,700.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
John
Feb 25, 2023
FL,US
Micah
Oct 17, 2019
Cutest belly button ring there is, real gold diamonds!
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14K Diamond Belly Button Dangling Ring 0.72ct
Dangling Belly Button Ring Gold and Diamonds 1.65ct