| Item Code | HD0668 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 9 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 1 3/8in (35mm) |
| Length | 1 5/16in (34mm) |
| Personalization | Yes |
| Carat Weight | 1.55 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel, Pave |
Crown Diamond Pendant 0.95ct Rolex Style Medallion 10k Gold
Regular Price: $4,842.00
14K Gold Diamond Crown Pendant for Men | Royal Design | Pave Bezel Set | 1.68ct
Regular Price: $4,261.00
White & Blue Diamond Crown Pendant for Men in 10K or 14K Gold
Regular Price: $5,864.00
Men's 10K or 14K Gold Diamond Dog Tag Pendant with Crown | Iced Out Design | 1.65ct
Regular Price: $3,611.00
Real Diamond Crown Pendant | Solid 10k 14k or 18k Gold Charm 1.2ct
Regular Price: $4,307.00
There are no questions for this product.
Loading...
14K Gold Diamond Dog Tag Pendant for Men | Guan Yu | 4.68ct
Round 14K Gold Initial Letter Pendant with Diamonds for Men and Women