| Item Code | 004956 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 7 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 5/8in (16mm) |
| Length | 2 7/16in (62mm) |
| Pendant Type | Key |
| Jewelry Shape | Key |
| Carat Weight | 0.5 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | G-H |
| Clarity | VS-SI |
| Stone Setting Type | Prong |
14K Gold Diamond Key Pendant 0.83ct
Regular Price: $2,513.00
Ladies Necklaces 14K Gold Diamond Key Pendant 2 carats
Regular Price: $2,916.00
14K Gold Round Diamond Key Pendant 0.33ct
Regular Price: $1,904.00
Ladies Pendants 14K Gold Diamond Key Necklace Pendant 0.70ct
Regular Price: $1,859.00
Solid 14K Gold Chain Gucci Style Puff 4mm Wide Yellow Rose White Gold 6-34in
Regular Price: $4,032.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Eduardo
Dec 17, 2020
PR,US
Evelyn
Jul 4, 2013
Ladies Pendants 14K Gold Diamond Key Necklace Pendant 0.70ct
14K Gold 2 Hearts Diamond Pendant 1.17ct